Filtr
Zavřít

Akce

Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

Aqua do očí – 100 ml

Přírodní čistící oční voda proti nežádoucímu zbarvení srsti v okolí očí Přírodní oční voda pro psy a kočky „AQUA“ je vysoce koncentrovaná oční voda s obsahem rostlinných extraktů, mořské a destilované vody. Má extra čistící, zklidňující a hydratační účinky na oční sliznice a zabraňuje podráždění oka a jeho okolí. Zamezuje vzniku nežádoucího zabarvení srsti pod očními koutky.
365,00 Kč s DPH 292,00 Kč s DPH

Keratine Pro – 1 000 ml

Šampon pro psy s keratinovou strukturou vlasu podporující hrubost srsti........ Výživný keratinový šampon pro psy „KERATINE PRO „ je inovativní šampon, který je speciálně navržen pro obnovení struktury vlasu. Obsahuje unikátní formuli s obsahem keratinu, který zajišťuje dostatečnou výživu vlasu v psí srsti od kořínků až ke konečkům, posiluje jeho strukturu a dodává srsti přirozenou hebkost a kompaktnost. Tento výživný šampon pro psy s obsahem keratinu, přírodních látek a minerálů z moře stimuluje tvorbu vlastních přirozených olejů důležitých pro správnou strukturu keratinového vlasového vlákna, zpevňuje vlas a dodává potřebnou hrubost psí srsti. Tento šampon pro psy je obzvláště vhodný na úpravu srsti před výstavou nebo stříháním pro všechna plemena psů s keratinovou strukturou vlasu.
690,00 Kč s DPH 552,00 Kč s DPH

Special Rinse – 250 ml

Bez oplachový, čistící šampon s kondicionéry pro hydrataci a lesk srsti. .......... Bez oplachový, pečující šampon pro psy s obsahem kondicionérů „SPECIAL Rinse„ je přírodní čistící voda , která profesionálně nahrazuje koupel psa bez oplachování. Byla speciálně vyvinuta pro velmi jemné čištění psí srsti bez podráždění. Má super hydratační efekt na srst, dodává ji lesk a je výjimečná pro úpravu psů na výstavy. Ideální pro bez oplachové mytí konkrétních oblastí psa a pro odstranění zápachu a skvrn v psí srsti ( znečistěné vousy a srst v okolí tlamy, špinavé tlapky, okolí konečníku,.... ).
379,00 Kč s DPH 303,00 Kč s DPH

Houbička s bambusovým extraktem

Dermatologicky testovaná houbička s bambusovým extraktem....... Dermatologicky testovaná houbička s bambusovým extraktem určená pro obzvláště citlivou pokožku. Díky použitému revolučnímu materiálu zabraňuje riziku alergií.
134,50 Kč s DPH 94,00 Kč s DPH

Model Cream – 500 ml

Modelační objemový krém pro psy. Vhodný jako nosná báze pod pudr. Modelační objemový krém „Model cream„ je profesionální přípravek ideální pro zvedání a tvarování dlouhých vlasů, nebo také zatěžuje srst v požadovaných oblastech ( vousy, končetiny, oblast podbřišku ). Podporuje krásu vlasů mnoha plemen psů ve výstavním kruhu. Krém je obohacen keratinem, který vyživuje a obnovuje strukturu vlasových vláken, dává jim lesk a pružnost. Svým účinkem zvýrazňuje jas čisté srsti a zároveň poskytuje ochranu vlasu před použitým bělícím nebo barevným pudrem při výskytu nežádoucích skvrn v srsti. Je to rychlý kondicionér, s jehož pomocí nanášíme požadovaný pudr. Extra drží pudr v srsti.
1070,00 Kč s DPH 856,00 Kč s DPH

Speciální sada 3

Tato jedinečná cenově zvýhodněná sada 3 přírodní italské kosmetiky Special One je vhodná pro plemena s delší nebo dlouhou srstí a také pro pudly. Obsahuje 1. Šampon pro psy na hloubkové čištění Bain Pro 1000 ml 2. Bezoplachový šampon pro psy Special Rinse 250 ml 3. Extra kondicionér pro dlouhou psí srst Mix Pink 200 ml 4. Profi hydratační krém a balzám Hydrating cream 150 ml
2379,00 Kč s DPH 1999,00 Kč s DPH

Speciální vánoční sada S4

Tato jedinečná cenově zvýhodněná sada S4 přírodní italské kosmetiky Special One je vhodná pro všechna plemena psů. Patří mezi základní péči o srst psů a koček. Startovací sada pro chovatele v péči o srst. Obsahuje 1. Luxusní výživná kosmetická maska Bio Energy 1000 ml 2. Šampon pro psy na hloubkové čištění Bain Pro 1000 ml 3. Profi hydratační krém a balzám Hydrating cream 1000 ml 1. Luxusní výživná kosmetická maska Bio Energy 1000 ml
3150,00 Kč s DPH 2700,00 Kč s DPH
Výrobci