Filtr
Zavřít

Doporučené postupy

Special One se zabývá vývojem a výrobou přípravků pro kompletní péči o Vašeho domácího mazlíčka. Jejím cílem je tvorba produktů z přírodních zdrojů, pro zajištění optimálního PH pokožky a její dokonalou hydrataci. Výsledným efektem je přirozeně krásná, lesklá a zdravá srst.

Účinnost každého z produktů je založena na spolupůsobení výtažků z mořských řas, vybraných druhů rostlin, ovoce a vitamínů.
Produkty Special One vybírejte podle rasy a typu srsti.

Chcete-li dosáhnout nejefektivnějšího výsledku koupání, dodržujte tento námi doporučený 3 fázový postup:

1. Fáze

použijte masku Bio energy, která zajišťuje otevírání porů jednotlivých vlasových vláken a umožňuje následné vstřebávání potřebných látek a živin z dalších zvolených produktů na koupání. Tím je zajištěna i dobrá hydratace. Bio energy použijte na suché, špinavé vlasy. V závislosti na stavu srsti nechte působit 5 až 10 minut, při kožních abnormalitách /dermatitidy, suchá nebo naopak mastná pokožka, lupy, seborea / až 30 minut.

2. Fáze

Bez oplachování fáze 1, naneste připravenou kombinaci přípravků pro vlastní koupání, nechte krátce působit a důkladně opláchněte. Postup samotného koupání opakujte ještě jednou.

3. Fáze

Konečná úprava vysoušením a použitím produktů pro uzavření srsti a dokončení kompletní péče o srst.

Důležitá doporučení

  1. Masku BIO ENERGY použijte před vlastním koupáním Vašeho mazlíčka, maximálně 1x měsíčně.
  2. Vzhledem k jedinečnému složení obsahových látek v produktech není žádoucí dlouho vysoušet srst. Vybrané produkty aplikujte i během fáze vysoušení a při konečné úpravě srsti.
  3. Produkt HYGRO FLUID vždy dobře protřepejte před každým použitím!
  4. Produkty vždy řeďte v doporučeném poměru pro aplikaci. Ve zředěné formě produkty nikdy neskladujte, protože se tím mění jejich složení, vlastnosti a výsledný efekt.
  5. Po vykoupání v šamponu a před nanesením Hydro krému srst vždy lehce vysušte ručníkem, aby z ní nekapala voda.

Doporučený postup koupání

Smíchejte 50ml Bio Energii + 1 lžíce hydratačního Hydro krému v 1,5 l teplé vody . Naneste houbou na špinavou suchou srst a nechte působit 10 až 30 minut podle stavu pokožky a vlasových vláken. Neoplachujte ! 50 ml šamponu Bain Pro + 1 lžíce produktu Hygro Fluid v 1 litru teplé vody . Vše dobře promíchejte, aplikujte na srst. Nechte krátce působit a důkladně opláchněte. Tento proces opakujte ještě jednou.

Po důkladném opláchnutí naneste na vlasy následující směs :

1 polévková lžíce hydratačního Hydrating cream + 10-15 kapek 4 Elements Oil zředěný v 1-2 litrech teplé vody. Nechte 1-2 minuty působit . Poté důkladně opláchněte a osušte ručníkem . Chcete-li získat větší objem, aplikujte při vysoušení STYLE 360, v poměru ředění 1 : 10 dílům vlažné vody, na srst .