Filtr
Zavřít

Expert Line

Zobrazit
Seřadit
Zobrazit na stránce

Skincare Pro – 5 000 ml

Šampon s olejovými extrakty pro suchou, popraskanou a citlivou pokožku. Hypoalergenní šampon pro psy a kočky „Skincare Pro„ je profesionální vysoce účinný šampon vhodný na pokožku, která je velmi citlivá a podrážděná. Díky povrchově aktivním látkám přírodního původu působí dezinfekčně proti abnormalitám, které ovlivňují a poškozují kůži zvířat. Pozitivně působí na zanícenou a podrážděnou pokožku a snižuje pocit svědění již po první aplikaci.
4500,00 Kč s DPH

Soft Grooming Powder – 500 Gr

Profesionální jemný bělící pudr pro tvar, poddajnost a objem srsti zvířat..... Profesionální jemný bělící pudr určený pro péči o výstavní psy . Dodává srsti potřebný tvar, hebkost, poddajnost a objem. Pozitivně působí na strukturu vlasu. Ideálně odstraňuje nežádoucí žluté skvrny v bílé barvě. Před aplikací pudru doporučujeme použít modelační objemový gel „Model cream„, který extra drží pudr v srsti. Pudr velmi dobře přilne k vlasovým vláknům a dokonale s nimi splyne. Je velmi jemný a posiluje strukturu vlasu.
1425,00 Kč s DPH

Style 360 – 1 000 ml

Antistatický objemový kondicionér pro uzavírání vlasových vláken srsti. Antistatický objemový kondicionér pro psy „Style 360„ je profi produkt určený pro finální úpravu psí srsti. Objemový pěstící a pečující kondicionér z přírodní kosmetiky Special One je výjimečný obsahem mořských bio - derivátů důležitých pro uzavírání vlasových vláken, zvýrazňuje přirozený lesk a barvu srsti. Dodává okamžitý objem a hustotu srsti. Vynikající pro vytvoření pevné a poddajné psí srsti, snižuje statickou elektřinu vlající srsti, vhodný pro celkovou kompaktnost vzhledu. Je nepostradatelný pro výstavní péči a také pro úpravu srsti před i po stříhání nebo trimování. Při pravidelném používání zlepšuje kvalitu psí srsti, ovlivňuje strukturu, objem a lesk. Kondicionér je vhodný i pro pravidelnou domácí péči o srst.
2100,00 Kč s DPH

Super Keeper – 1 000 ml

Regenerační kondicionér s obsahem kolagenu a extra hydratačním účinkem. Profi stimulační a regenerační kondicionér „SUPER Keeper„ je speciální směs olejů a vysoce kvalitních látek, zajišťující výjimečnou péči o psí srst, je vhodný pro všechny typy psí srsti, především pro delší a dlouhou srst. Má vysoce restrukturalizační účinek. Stimuluje vlasové folikuly k tvorbě zdravých a pevných vláken. Zvyšuje lesk, pružnost a celkovou kompaktnost psí srsti. Profi stimulační a hydratační kondicionér je vhodný pro všechny typy srsti. Ideální k odstranění plstnaté a zacuchané psí srsti, usnadňuje její rozčesávání a zamezuje vzniku nových plstí.
2100,00 Kč s DPH

Tech In Color – 50 ml

Přírodní barevné pigmenty při nedokonalosti sytosti přirozených barev .... TECH in color jsou přírodní barevné pigmenty na bázi vody. Je to speciální profesionální produkt, který přináší novou vitalitu a intenzitu barev pro psí srst. Ideální při nedokonalé pigmentaci vlasových vláken nebo nežádoucích barevných skvrnách v psí srsti. Barevné pigmenty byly vytvořeny pro dosažení přirozeného odstínu barvy a oslnivého lesku. Pigmenty se mohou vzájemně kombinovat pro dosažení přesného odstínu. Jsou absorbovány do vlasového vlákna, kde dokonale pronikají do keratinové vrstvy vlasu a přetrvávají v ní do dalšího koupacího cyklu. Pravidelným používáním profi pigmentu docílíte požadované sytosti barvy psí srsti . Neobsahují žádné chemické a dráždivé látky.
1200,00 Kč s DPH

Blue Sky Pro – 250 ml

Šampon s lipidy a extrakty, které posilují vlákna srsti a stimulují jejich růst. Šampon pro psy s ceramidy „ BLUE SKY PRO „ je ideální šampon pro všechny typy psí srsti pro časté mytí. Je to skutečný expert v kosmetické péči o pokožku přírodní cestou. Ceramidy společně s keratinem stimulují růst vlasového vlákna a vyživují ho od kořínků až ke konečkům. Zlepšuje celkový vzhled srsti.
525,00 Kč s DPH

Essential Oil - SATURNIA - 500 ml

Saturnia :je kombinací deodoračních a uklidňujících vlastností levandule a máty s detoxikačními a dezinfekčními vlastnostmi bergamotu a eukalyptu.
1575,00 Kč s DPH

Essential Oil - Portofino - 500 ml

Portofino je osvěžující čistící essential oil inspirovaný pobřežím italské Ligurie. Je vhodný pro matnou a dehydratovanou srst a suchou pokožku.
1575,00 Kč s DPH

Essential Oil - Mari Pintau 500 ml

Mari Pintau :je ideální pro zarudlou a jemnou pokožku. Díky účinkům jalovce a heřmánku má uklidňující účinky na podrážděnou a citlivou pokožku psů a koček.
1575,00 Kč s DPH

Essential Oil - Roccalumera - 500 ml

Roccalumera je posilující šampon , který díky aktivním látkám ze sicilského ovoce dává sílu a lesk každé srsti . Je směsí étherických olejů z grapefruitu, mandarinky a pomeranče. Citronová tráva a bergamot dodává srsti osvěžení a příjemnou vůni.
1575,00 Kč s DPH

4 Poodle Pro - 1000 ml

4 Poodle Pro je specifický šampon pro kudrnatou srst pudla; poskytuje srsti oporu, zvyšuje objem i jemnější texturu a podporuje styling
1125,00 Kč s DPH

Absolute 4 Poodle - 250 ml

Absolute 4Poodle je antistatický kondicionér bez oplachování, specifický pro ošetření kudrnaté srsti pudla
800,00 Kč s DPH

Bombastic - 1000 ml

Bombastic - jde o přípravek,který obnovuje poškozené zvířecí chlupy. Ideální pro obnovu suché a poškozené srsti, navrácení její přirozené krásy.
2050,00 Kč s DPH

Dávkovací pumpa pro šampony pro psy - 25 ml

Ideální dávkovací pumpa pro velká balení šamponů pro psy a výživné masky Bio Energy Plus.
275,00 Kč s DPH

Final Fix Soft spray - 200 ml

Spray pro výstavní styling. Ekologický lak - Usnadňuje tvarování a úpravu srsti především před výstavním kruhem. Ekologický lak - spray bez obsahu chloridů. Lak po aplikaci srst či vlasy neslepuje, snadno se odstraňuje pomocí kartáče. Usnadňuje tvarování a úpravu srsti především před výstavním kruhem.
675,00 Kč s DPH

Final Fix Strong Gas - 500 ml

Ideální pro utváření Barbet’s top-knot pro psy před výstavním kruhem. Nepostradatelný pro vytvoření objemu a požadovaného tvaru srsti. Maximální efekt na zpevnění a vyztužení srsti v daném tvaru.
900,00 Kč s DPH

Final Fix Strong - 200 ml

Ekologický sprej - lak pro úpravu psů. Silně tužící, rychle schnoucí pro Top- Knot
750,00 Kč s DPH

Houbička s bambusovým extraktem

Dermatologicky testovaná houbička s bambusovým extraktem....... Dermatologicky testovaná houbička s bambusovým extraktem určená pro obzvláště citlivou pokožku. Díky použitému revolučnímu materiálu zabraňuje riziku alergií.
87,50 Kč s DPH

Style 360 Microspray - 200 ml

Style 360 ​​je antistatický objemový kondicionér s účinkem na strukturu vlákna srsti pro profesionální použití. Úžasné jako pre-show péči nebo při stříhání a trimování.
1025,00 Kč s DPH

Tech in color B černá 50 ml

Přírodní barevné pigmenty při nedokonalosti sytosti přirozených barev .... TECH in color jsou přírodní barevné pigmenty na bázi vody. Je to speciální profesionální produkt, který přináší novou vitalitu a intenzitu barev pro psí srst. Ideální při nedokonalé pigmentaci vlasových vláken nebo nežádoucích barevných skvrnách v psí srsti. Barevné pigmenty byly vytvořeny pro dosažení přirozeného odstínu barvy a oslnivého lesku. Pigmenty se mohou vzájemně kombinovat pro dosažení přesného odstínu. Jsou absorbovány do vlasového vlákna, kde dokonale pronikají do keratinové vrstvy vlasu a přetrvávají v ní do dalšího koupacího cyklu. Pravidelným používáním pigmentu docílíte požadované sytosti barvy psí srsti . Neobsahují žádné chemické a dráždivé látky.
1200,00 Kč s DPH