Filtr
Zavřít

O SpecialOne

Kosmetická řada SPECIAL ONE se zrodila v Milánu, v jednom z nekrásnějších měst severní Itálie, městě nekonečných možností v oblasti módy, moderního designu a kosmetické péče.

SPECIAL ONE přináší nové možnosti v péči o Vaše domácí mazlíčky. V této době plné toxických a kancerogenních parabenů, škodlivých chemických látek, které jsou všude přítomny kolem nás, si uvědomujeme, jaký dopad mají na naše zdraví, kůži, vlasy a kvalitu nejen našeho lidského života, ale i na naše čtyřnohé mazlíčky.

SPECIAL ONE přináší inovativní řešení v komplexní péči o kůži, srst, oči a tělo. Řeší také kožní abnormality, jako je suchá nebo naopak příliš mastná kůže, zvýšení tvorby lupů, dermatitidy.

SPECIAL ONE – síla moře!

Syntézou speciálně vybraných mořských řas, bylinných a ovocných extraktů, olejů, vitamínů a exotických rostlin vznikly patentované formule, které se využívají v unikátních řadách SPECIAL ONE v péči o domácí mazlíčky. Prioritou je obnovení a udržení přirozené rovnováhy kůže a srsti. Pohlíží na péči o naše mazlíčky tak, jak bychom měli i my pečovat o naše tělo. Bez zdravé kůže nelze dosáhnout kvalitní srsti a zdravého těla. To vše je hlavní filosofií italské kosmetické řady SPECIAL ONE.

 Nejefektivnější postupy s produkty SPECIAL ONE

 

Doporučené postupy

Special One se zabývá vývojem a výrobou přípravků pro kompletní péči o Vašeho domácího mazlíčka. Jejím cílem je tvorba produktů z přírodních zdrojů, pro zajištění optimálního PH pokožky a její dokonalou hydrataci. Výsledným efektem je přirozeně krásná, lesklá a zdravá srst.

Účinnost každého z produktů je založena na spolupůsobení výtažků z mořských řas, vybraných druhů rostlin, ovoce a vitamínů. 
Produkty Special One vybírejte podle rasy a typu srsti.

Chcete-li dosáhnout nejefektivnějšího výsledku koupání, dodržujte tento námi doporučený 3 fázový postup:

1. Fáze

použijte masku Bio energy, která zajišťuje otevírání porů jednotlivých vlasových vláken a umožňuje následné vstřebávání potřebných látek a živin z dalších zvolených produktů na koupání. Tím je zajištěna i dobrá hydratace. Bio energy použijte na suché, špinavé vlasy. V závislosti na stavu srsti nechte působit 5 až 10 minut, při kožních abnormalitách /dermatitidy, suchá nebo naopak mastná pokožka, lupy, seborea / až 30 minut.

2. Fáze

Bez oplachování fáze 1, naneste připravenou kombinaci přípravků pro vlastní koupání, nechte krátce působit a důkladně opláchněte. Postup samotného koupání opakujte ještě jednou.

3. Fáze

Konečná úprava vysoušením a použitím produktů pro uzavření srsti a dokončení kompletní péče o srst.

Důležitá doporučení

  1. Masku BIO ENERGY použijte před vlastním koupáním Vašeho mazlíčka, maximálně 2x měsíčně.
  2. Vzhledem k jedinečnému složení obsahových látek v produktech není žádoucí dlouho vysoušet srst. Vybrané produkty aplikujte i během fáze vysoušení a při konečné úpravě srsti.
  3. Produkt HYGRO FLUID vždy dobře protřepejte před každým použitím!
  4. Produkty vždy řeďte v doporučeném poměru pro aplikaci. Ve zředěné formě produkty nikdy neskladujte, protože se tím mění jejich složení, vlastnosti a výsledný efekt.
  5. Po vykoupání v šamponu a před nanesením Hydrating creamu srst vždy vysušte ručníkem.

Doporučený postup koupání

Smíchejte 50ml Bio Energii + 1 lžíce hydratačního Hydro krému v 1,5 l teplé vody . Naneste houbou na špinavou suchou srst a nechte působit 10 až 30 minut podle stavu pokožky a vlasových vláken. Neoplachujte ! 50 ml šamponu Bain Pro + 1 lžíce produktu Hygro Fluid v 1 litru teplé vody . Vše dobře promíchejte, aplikujte na srst. Nechte krátce působit a důkladně opláchněte. Tento proces opakujte ještě jednou.

Po důkladném opláchnutí naneste na vlasy následující směs :

1 polévková lžíce hydratačního Hydro krému + 10-15 kapek 4 Elements Oil zředěný v 1-2 litrech teplé vody. Nechte 1-2 minuty působit . Poté důkladně opláchněte a osušte ručníkem . Chcete-li získat větší objem, aplikujte při vysoušení STYLE 360, v poměru ředění 1 : 10 dílům vlažné vody, na srst .

Více informací a návrhů pro domácí i výstavní péči najdete v sekci PORADNA